Заштитни очила АВАТАР, наддиоптерски

1,499ден

Достапен на залиха
- +
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 7Н020 Категорија:
Сподели:

Опис на производот

Заштитни очила АВАТАР со гумирани рачки за подобро позиционирање,негребечки, незамаглувачки , со антирефлексно стакло, црно/сина боја.

Специјално дизајнирани да се носат над корективнни наочари, со странична заштита и заштита на веѓите.

Наддиоптерски.

EN 166

EN 170

Search for:
X