Маица со кратки ракави бела

229ден

Изработена од 100% памук, достапна во различни бои и големини.

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Сподели:

Опис на производот

Изработена од 100% памук, достапна во различни бои и големини.

Додатни информации

Конфекциска величина

L, S, XL, XXL, XXXL

Search for:
X