Палто Монт, поликотон, сива/сс-портокалово

1,617ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 225-ПП-С/СС-ПОРТ Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Монт палто со повеќе патенти.

Изработено од материјал 65%пол./35%памук, 245гр.

Додатни информации

Конфекциска величина

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Search for:
X