Ниски панталони Монт, поликотон, сива / светло сиво-портокалова

1,417ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 211К-ПП-С/СС-П Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Ниски панталони Mонт, изработени од материјал 65% поли. / 35% памук, 245 g / m2.

Додатни информации

Конфекциска величина

48, 50, 54, 56, 58

Search for:
X