Кабаница ПВЦ

399ден

Направена од PVC 0.32 мм. наменета за заштита од дожд, ветер и снег.

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 227 - ПЛ Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Направена од PVC 0.32 мм. наменета за заштита од дожд, ветер и снег.

Додатни информации

Конфекциска величина

L, M, XL, XXL, XXXL

Search for:
X