Чизми до колена црни, EN 347 О4

539ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 340 Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Отпорни на вар, индустриски масла, нафтени деривати,
маснотии, киселини и каустична сода, нелизгачки, појачани на пета и прсти,
имаат заштита на зглоб, отпорни на ниски температури
Материјал: ПВЦ
ЕN ISO 20347 О4 SRC

Додатни информации

Величина на чевли

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Search for:
X