Кондури ниски бели ALIMENTARE S2,LEWER IT,

2,449ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Сподели:

Опис на производот

Microfiber, шок абсорбер на пета, челична капа, нелизгачки.

Додатни информации

Величина на чевли

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Search for:
X