Ракавици нитрилни 24см, 200 парчиња во пакување

1,469ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Сподели:

Опис на производот

Ракавици нитрилни 24см, 200/1 (200 парчиња во пакување). Изработени од природен латекс, без пудра, 0,07мм, 24цм.

Наменети за прехрана, обработка на овошје и зеленчук, дистрибуција на храна и кетеринг, електроника и хемиска индустрија.

EN420, EN374-3, CE Food Safe – Honeywell.

Додатни информации

Конфекциска величина

L, M, S, XL

Search for:
X