Ракавици обложени со полиуретан, полиестер основа, црна боја

125ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 155-Ц Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Ракавици полиамидни, обложени со полиуретан црна боја.

Наменети за општа физичка работа.

EN388

EN420
Honeywell.

Додатни информации

Конфекциска величина

10, 7, 8, 9

Search for:
X