Тампони за уши со врвка МAX SNR 37db corded

45ден

Достапен на залиха
- +
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 438 Категорија:
Сподели:

Опис на производот

Тампони за уши, специјално анатомски дизајнирани.

Наменети за лица изложени на бучава.

EN 352-2, SNR 37

Search for:
X