- 30%

Маска FFP3 SUPERONE 3207

76ден

Достапен на залиха
- +
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 6МАС028 Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Маска со облик на школка кој идеално налегнува на лицето. Штити од цврсти и течни аеросоли и прашина, како и од аерозагадувањето.
Маска со највисок заштитен фактот Х 20 (APF 20, NPF 50), со способност за филтрација од 99%.
Honeywell
FFP3
EN 149:2001

Додатни информации

Боја

Бела

Search for:
X