Маска трослојна бела/плава

3ден

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 6МАС033 Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Маска со метален подесувач за носот и ластичиња за позади уши.
Бела или плава боја.

Додатни информации

Боја

Бела, Плава

Search for:
X