Кондури LEWER SCAMOSCIATE S1

2,149ден

Изработени од говедска кожа, со антистатик ѓон отпорен на масла и киселини, со шок апсорбер на петица, челична капа. ЕN345 S1

Достапен на залиха
Исчисти
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 331 Категории ,
Сподели:

Опис на производот

Изработени од говедска кожа, со антистатик ѓон отпорен на масла и киселини, со шок апсорбер на петица, челична капа.

LEWER, Italy.

ЕN345 S1

Додатни информации

Величина на чевли

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Search for:
X