Тампони за уши со врвка SMARTFIT, SNR30db,

125ден

Достапен на залиха
- +
24/7 ДОСТАПНИ
БРЗА И БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКА НАД 3000ДЕН.
ЗАМЕНА ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОД ( ВО РОК ОД 30 ДЕНА )
Aрт: 438-СМФ Категорија:
Сподели:

Опис на производот

Наменети за повеќекратна употреба.

Под дејство на топлината на увото се моделираат тампоните и овозможуваат идеална заштита. Спакувани во кутивче за хигиенско чување.

EN 352

SNR (dB) 30
H (dB) 32
M (dB) 27
L (dB) 23

Honeywell-USA.

Search for:
X